28 maja w naszym liceum odbyły się drzwi otwarte, w czasie których uczniowie klas ósmych okolicznych szkół podstawowych mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz poznać bazę dydaktyczną naszej szkoły.

Ósmoklasiści mogli sprawdzić, jakie przedmioty rozszerzone oraz jakie zajęcia dodatkowe obowiązywać będą w poszczególnych klasach. W tym dniu uczniowie naszego liceum oprowadzali swoim przyszłych kolegów po budynku szkoły, a każdy z przybyłych miał możliwość wzięcia udziału w lekcjach pokazowych, które mają być próbką tego co w naszej szkole dzieje się codziennie. Ponadto, tego dnia nie zabrakło atrakcji w postaci popisów tanecznych, wokalnych, sali kinowej, fotobudki, kawiarenki, straganu z owocami oraz wielu innych. Nasi goście z pewnością poczuli wspaniałą atmosferę naszej szkoły!