15 grudnia w Brodnickim Domu Kultury odbyło się Wigilijne Spotkanie Opłatkowe z udziałem Burmistrza Brodnicy- Jarosława Radacza , Starosty Brodnicy - Piotra Boińskiego , senatora Ryszarda Bobera, biskupa toruńskiego Wiesława Śmigla, ks. proboszcza Mariusza Stasiaka, oraz przedstawicieli samorządu, biznesu i organizacji pozarządowych.

Wydarzenie tradycyjnie uświetnił spektakl świąteczny, tym razem w wykonaniu uczniów III Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy pt. „To Niebo podtrzymuje Ziemię” teatru szkolnego „Podarta Kurtyna”. Spektakl na motywach filmów „Św. Franciszek z Asyżu” oraz „Franciszek i przyjaciele" przygotowany był z wielkim rozmachem i profesjonalizmem.