Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. 30 listopada jedna z sal szkolnych została zamieniona w "Pokój Wróżb".

Wszystkim chętnym wróżbitki i wróżbici przepowiadali przyszłość z kart, ze szklanej kuli czy magicznych serc. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Wiele śmiechu i radości dostarczały młodzieży różne przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Nie zabrakło również dyskoteki szkolnej. Ponadto, uczniowie mogli korzystać z "zakątku słodkości", gdzie było mnóstwo słodkich przekąsek przygotowanych przez naszych uczniów. Z pewnością wszyscy bawili się znakomicie!