WIKTORIA BRZOZOWSKA - uczennica klasy IVC znalazła się w gronie Stypendystów Prezesa Rady Ministrów.
Dnia 22 listopada w Toruniu odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Wiktoria w towarzystwie pani Dyrektor Agnieszki Głowackiej-Kaliszer z ogromną radością i wzruszeniem odebrała dyplom gratulacyjny z rąk pani Kurator Marii Mazurkiewicz.
Uroczystą galę w gościnnych progach Zespołu Szkół Muzycznych w Toruniu poprowadziła brodniczanka - pani Wizytator Anna Sawicka,
a galę uświetniły występy uzdolnionych uczniów szkoły. Jesteśmy bardzo dumni z Wiktorii i gratulujemy wielkiego sukcesu.
Wiktoria, życzymy Ci dalszych sukcesów, szerokich perspektyw rozwoju i wytrwałości w realizacji zamierzeń i oczywiście realizacji marzeń związanych z podjęciem studiów.
Wspaniale mieć w szkole tak wszechstronnie uzdolnionych uczniów.