Pan Marek Jasiński - dyrektor szkoły uczestniczył w spotkaniu dla dyrektorów szkół, które osiągnęły najwyższe wyniki egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2022/2023. Tylko 10 szkół z regionu toruńskiego Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy uzyskało taki list gratulacyjny. Po raz drugi otrzymaliśmy takie wyróżnienie.
To ogromna satysfakcja dla uczniów i nauczycieli naszego liceum. Sukces, który motywuje nas do wytężonej pracy, by zdobywać coraz wyższe cele i dążyć do doskonałych wyników naszych uczniów.
Gratulujemy naszym uczniom, dziękujemy nauczycielom za ich zaangażowanie i trzymamy kciuki za przyszłorocznych maturzystów ✊