W dniach 6 - 8 września 2023 r. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uczestniczyli w tradycyjnym obozie integracyjnym.

Wraz z dyrekcją, kadrą pedagogiczną i starszymi kolegami spędzili wspaniałe 3 dni we Władysławowie.

Młodzież sześciu nowych klas miała okazję nawiązać pierwsze kontakty z rówieśnikami oraz wychowawcami i opiekunami.

Zespoły klasowe uczestniczyły też w wielu atrakcyjnych zajęciach - integracyjnych zabawach, budowały zamki z piasku i nadawały im sens, czyli tworzyły historie związane ze swoimi konstrukcjami, odkrywały sekrety Władysławowa wykonując zadania w grze miejskiej, konkurowały w olimpiadzie sportowej na plaży, przygotowywały pokazy/prezetacje klas wokół tematu filmowego.

Wieczorami natomiast nasi nowi licealiści mogli zrelaksować się podczas dyskoteki.

Klasy gromadziły punkty za poszczególne zadania. Wszyscy dzielnie stawili czoła wyzwaniom, jednakże rywalizację wygrała klasa 1F, która zdobyła przewagę głównie w konkurencjach sportowych oraz punkty dodatkowe za żywiołowy doping.

Gratulujemy wszystkim udanego wyjazdu integracyjnego.