Pierwszy tydzień czerwca 2022 r. grupa 42 licealistów z III LO spędziła w Londynie.

To już kolejna zagraniczna wycieczka edukacyjna zorganizowana przez Stowarzyszenie IMPAKT, z którym nasza szkoła współpracuje od 2 lat.

Młodzież wraz z opiekunami p. Moniką Goździkowską, p. Violettą Woźniak i p. Wiesławą Ciechowską miała okazję zwiedzić najważniejsze miejsca w stolicy Wilkiej Brytanii i poznać ich fascynującą historię.

Z przewodnikami IMPAKTU odwiedzili China Town, Soho, Trafalgar Square, Leicester Square, Theatre District. W programie był również rejs po Tamizie.

Nasi licealiści byli także w British Museum, obejrzeli Westminster z Parlamentem i zmianę warty oraz Tower of London i Museum of London.

Młodzież bawiła się świetnie w metrze - na peronie 9 i 3/4 znanym z serii Harry Potter i Muzeum Figur Woskowych.

Pogoda dopisywała.

Czekamy na kolejne wyjazdy zagraniczne z zaprzyjaźnioną firmą IMPAKT.