"Wierzę, że istnieje wewnętrzna moc, która sprawia, że jesteśmy zwycięzcami lub przegranymi.

A zwycięzcami są Ci, którzy słuchają swojego serca."

Sylvester Stallone

Pierwsze egzaminy za nami, w perspektywie  - zmagania z przedmiotami nieobowiązkowymi.

Drodzy Maturzyści,

jesteśmy przekonani o Waszej wewnętrznej sile, zróbcie z niej użytek, opanujcie stres, sięgnijcie w głąb umysłu i serca - SUKCES jest w Waszych rękach!

Trzymamy za Was kciuki i życzymy przychylności losu, gdyż rezultat naszych wspólnych wysiłków i wytężonej pracy jest w pewnym stopniu związany również z pierwiastkiem SZCZĘŚCIA.

Wiemy, ile trudu włożyliście w codzienne działania w ramach procesu zdobywania i pogłębiania wiedzy.

Wiemy, ile jesteście w stanie osiągnąć.

Wykonaliście ogromną pracę i nosicie w sobie pokłady wiedzy oraz możliwości, do których wystarczy sięgnąć. Dacie radę!

Jesteśmy świadomi, z jakimi przeszkodami musieliście się zmierzyć. Pamiętajcie, że trudności mają często pozytywny skutek - kształtują osobowość, rzeźbią człowieka niejako od wewnątrz, budują charakter, siłę woli i przygotowują do życia, które wymaga wytrwałości, nieustannej "gotowości bojowej" oraz umiejętności powstawania z upadku - następny raz, znowu i znowu... i tyle jeszcze razy, ile będzie to konieczne.

Zatem, jak mawiał Martin Luter King:

"Jeśli nie możesz lecieć, biegnij.

Jeśli nie możesz biec - idź.

Jeśli nie możesz iść - czołgaj się.

Ale bez względu na wszystko - posuwaj się naprzód!"

Maturzysto 2021!

Nie poddawaj się!

Masz w sobie tę MOC!

A jeśli już w siebie zwątpisz, pamiętaj:

"Czasem siła, to nie ten wielki, buchający ogień. który wszyscy widzą.

Czasem to jest ta maleńka iskierka, która szepcze 'Jeszcze trochę, dasz radę'..."

Trzymamy kciuki!

Jesteśmy z Wami!