8 czerwca 2020 r., zgodnie z decyzją MEN, rozpoczął się egzamin dojrzałości. W innym terminie i w nowej rzeczywistości, z zachowaniem reżimu sanitarnego

Maturzyści rozpoczęli maraton egzaminacyjny od przedmiotów obowiązkowych - najpierw z języka polskiego, po czym zmierzyli się z matematyką oraz językiem angielskim, który jest językiem obcym nowożytnym najczęściej wybieranym przez zdających. W kolejnych tygodniach absolwenci przystąpili do wybranych przez siebie przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

Egzaminy z poszczególnych przedmiotów wciąż trwają i w naszej szkole zakończą się 26 czerwca 2020 r.

Prócz życzeń powodzenia, jakie napłynęły dla zdających z różnych stron, cała społeczność III LO wysyła wszystkim pozytywną energię z niesłabnącą siłą każdego dnia aż do końca sesji egzaminacyjnej.

Nie było i nie jest łatwo, ale pełni nadziei - jak zawsze - wierzymy, że dacie radę!

Damy radę!!!

Bo jak nie my, to kto?