W związku z pandemią koronawirusa szkoły zostały zamknięte, edukacja przeniosła się do świata wirtualnego, budynki opustoszały.

Pomimo niesprzyjających okoliczności i trudnych warunków, z którymi przyszło się zmierzyć, nauczanie zdalne trwa.

Ostatnie zajęcia w murach szkoły miały miejsce 11 marca 2020 r. Opuszczając sale lekcyjne tego dnia nie zdawaliśmy sobie sprawy w jakiej rzeczywistości przyjdzie nam żyć, z jakimi problemami borykać ani jak długo potrwa stan zawieszenia.

Nie składamy broni, walczymy dzielnie z COVID-19, dbamy o zdrowie własne, naszych bliskich oraz każdego napotkanego człowieka - przestrzegając obowiązujących zasad bezpieczeństwa, realizujemy nauczanie i wierzymy, że wszystko będzie dobrze, "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie"...

Kiedyś alert minie, jak pokazały wszystkie dotychczasowe epidemie w historii ludzkości.

Trzymajcie się!