Z potrzeby serca.

Uczniowie III LO wraz z nauczycielami i dyrekcją szkoły włączyli się w świąteczną pomoc potrzebującym w ramach akcji "Szlachetna Paczka".

"Szlachetna Paczka" to ogólnopolski projekt społeczny, organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, mający na celu niesienie materialnej i mentalnej pomocy rodzinom lub osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej.

Licealiści z III LO wraz z kadrą pedagogiczną i dyrekcją włączyli się w pomoc dla kilku osób. W licznych kartonach, wraz ze świątecznymi życzeniami, wysłano środki AGD, różnorodne produkty spożywcze i przemysłowe, artykuły pierwszej potrzeby oraz miłe drobiazgi. Wśród podarunków znalazły się też worki z węglem i łóżko.

Cała akcja przyniosła wszystkim dużo pozytywnych emocji. Pomagamy, bo warto pomagać.