W ostatnich dniach października gościliśmy przedstawicielki Banku PKO BP, które w klasach maturalnych III LO przeprowadziły cykl lekcji na temat BEZPIECZNEGO BANKOWANIA

Panie z PKO wprowadziły maturzystów w tajniki bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej i nie tylko, ze szczególnym uwzględnieniem zasad CYBERBEZPIECZEŃSTWA.

Uczniowie, którzy wkraczają w dorosłość często nie mają stosownej wiedzy w tym zakresie. Jako przyszli klienci banków i użytkownicy platform bankowych wszyscy powinni posiadać niezbędne rozeznanie w temacie oraz świadomość ewentualnych zagrożeń.

Wiedzę pozyskaną od specjalistów z dziedziny bankowości na pewno wykorzystają w praktyce.