19 czerwca 2019 r., tuż przed uroczystościami Bożego Ciała, zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019

Wreszcie nadeszła upragniona chwila: KONIEC ROKU! Tak wiele wydarzyło się w ciągu minionych dziesięciu miesięcy. Zmęczeni, lecz zadowoleni członkowie szkolnej społeczności zebrali się w auli, by dokonać uroczystego podsumowania.

Najlepsi uczniowie III LO odebrali świadectwa z wyróżnieniem z rąk Dyrekcji. Wszyscy zgromadzeni obejrzeli krótką część artystyczną w wykonaniu młodzieży klas pierwszych pod kierunkiem pani Iwony Sochackiej, po czym  udali się do sal lekcyjnych na zajęcia z wychowawcą i symboliczne pożegnanie przed wakacjami.

Tymczasem Komisja Rekrutacyjna rozpoczęła już nabór kandydatów do naszej szkoły. Do zobaczenia we wrześniu!!!

Zasłużonego wypoczynku, pięknej letniej pogody i wielu dobrych przeżyć

życzy wszystkim

Dyrekcja III LO wraz z Redakcją Szkolnej Strony Internetowej.