Uczniowie III LO to wspaniali sportowcy, jak powszechnie wiadomo. Tym razem dziewczyny pokazały swoją klasę i zostawiły w tyle konkurencję. Brawo!
Kujawsko-Pomorska Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbyła się w Bydgoszczy 19 października 2018 r. Sztafetę rozegrano na dystansie 10x 800m.  W Licealiadzie wzięło udział 15 sztafet w kategorii dziewcząt z całego województwa. Nasze uczennice spisały się świetnie i wywalczyły tytuł. Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:
I miejsce  - XI LO Bydgoszcz
II miejsce - III LO Brodnica
III miejsce - I LO Grudziądz
Skład naszej sztafety: Wiktoria Pizoń, Natalia Wesołowska, Martyna Mierzejewska, Natalia Wojnowska, Natalia Wrońska, Agnieszka Garbowska, Oliwia Gajtkowska, Joanna Jeleń, Oliwia Końpa, Julia Panter, Kinga Cołbecka.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.