W ubiegłym tygodniu 50 licealistów wraz z nauczycielami wzięło udział w nagraniu czterech odcinków popularnego teleturnieju "Koło Fortuny".

Młodzież III LO miała okazję odwiedzić jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów w Polsce, zaprojektowany z myślą o profesjonalnej produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Uczniowie poznali niektóre aspekty warsztatu pracy dziennikarzy, operatorów kamer, wizażystów czy animatorów, obserwując w roli publiczności proces nagrania programu telewizyjnego.

Nasi licealiści już po raz czwarty wzięli udział w warsztatach dziennikarskich. Wizyta w studio ATM była niewątpliwie pouczająca i stanowiła ciekawe doświadczenie.

Emisja odcinków 310-313 w TVP2 przewidziana jest za kilka tygodni.