Wreszcie są!

WAKACJE!!!

Upragnione, wyczekane.

Właśnie pożegnaliśmy bieżący rok szkolny. Po trudach intensywnej pracy i nauki nadszedł czas zasłużonego wypoczynku.

Czas wymarzonych wyjazdów, czas doświadczania, poznawania ludzi i miejsc, czas zabawy, relaksu i odpoczynku.

Wszystkim korzystającym z bogatych darów lata życzymy spokoju, słońca, ciepła.

Nabierzcie wiatru w żagle, gromadźcie piękne wspomnienia - pamiętajcie, że najwspanialszym bagażem, który można przywieźć z wakacji jest ten pełen niezwykłych wrażeń.

Jak pisał Ryszard Kapuściński, "istnieje coś takiego, jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej"... Paradoksalnie, ta choroba bywa zdrowa i szalenie pasjonująca.

Wielu przeżyć, samych pozytywnych doświadczeń a przede wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji!

Red.