22 czerwca 2018 r. uczniowie klas pierwszych i drugich po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się ze swoimi wychowawcami.

W piątek, uczniowie naszego liceum zmęczeni, ale zadowoleni odebrali świadectwa z rąk wychowawców, uczestniczyli w symbolicznym apelu, podczas którego wyróżnieni za uzyskanie najlepszych wyników odebrali gratulacje oraz przydatne nagrody a następnie na ostatniej godzinie wychowawczej przypomnieli sobie zasady bezpiecznego zachowania podczas  wypoczynku letniego, jak i w drodze na wakacje. W radosnych nastrojach i z nadzieją na piękną pogodę wspólnie odśpiewali przebój "Idę na plażę", po czym udali się na zasłużony odpoczynek.

Gratulujemy wspaniałych osiągnięć i wszystkim życzymy dużo słońca!

Red.