Na sto dni przed maturą tegoroczni maturzyści z III LO w Brodnicy  bawili się na tradycyjnym balu  w restauracji „Pawie Oczko” w Tylicach koło Nowego Miasta Lubawskiego.

26 stycznia w Tylicach uroczysty polonezem zainaugurowano bal studniówkowy III LO w Brodnicy. W pierwszej parze taneczny korowód prowadził  wicedyrektor Marek Jasiński.

Były  podziękowania dla dyrekcji i grona pedagogicznego oraz rodziców, był wspólny taniec z wychowawcami :Katarzyną Pechmann, Anną Sarnowską – Rosik i Edytą Załęską i wiele innych miłych atrakcji.

Poza tańcami do białego rana  balowicze uwieczniali się w fotobudce, rywalizowali w konkursach i śpiewali.  Uczniowskie koncerty „Od serca” zarówno solo - w wykonaniu Julii Musiał, Aleksandry Kaczmarek, Justyny Moczadło i Mateusza Wróblewskiego – jak i w grupie męskiego Boysbandu tworzyły niezapomniany klimat balu studniówkowego.

Niespodzianką od dyrekcji dla uczniów był wspaniały tort, z kolei prezentem od rodziców był wielokrotny pokaz z nauką tańca egzotycznego. Po północy wyłoniono królową i króla balu .

Maturzystom do tańca przygrywał DJ Robert S.

Red. szkolnej strony www.