Jak co roku, oczekujemy na specjalny świąteczny spektakl teatralny. Komedia Szekspira, którą zespół teatralny III LO wprowadzi nas nastrój Bożego Narodzenia, zostanie zaprezentowana zarówno szkolnej społeczności, jak i rodzicom oraz przyjaciołom szkoły.

Trwają ostatnie przymiarki kostiumów, ostatnie próby aktorskie i intensywne prace nad dekoracjami. Członkowie zespołu teatralnego III LO w Brodnicy pod kierunkiem Anny Biłas i Iwony Wiśniewskiej już od dawna przygotowują tradycyjny świąteczny spektakl bożonarodzeniowy.

W tym roku będzie to klasyka - przedstawienie na podstawie „Komedii omyłek” W. Szekspira.

W rolach głównych wystąpią: Lidia Szymańska, Mikołaj Witkowski, Kuba Kucharski, Tymoteusz Woźniak i Mateusz Suchocki.

Dekoracje przygotowują panie Wioletta Brokos i Beata Siekierska.

Pierwszy występ, w sali audytoryjnej III LO, już w czwartek, 21 grudnia o godzinie 17.00.

Dla szkolnej społeczności artyści wystąpią w piątek, 22 grudnia o godzinie 10.00.

- 5 stycznia zapraszamy do nas rodziców i przyjaciół szkoły. Spektakl wigilijny specjalnie dla nich pokażemy  o godzinie 17.00 w  sali audytoryjnej III LO w Brodnicy, ul. Matejki 5 - informuje Maria Malinowska, dyrektor  III LO w Brodnicy.

Red.