6 grudnia świętowaliśmy wspólnie tradycyjne Mikołajki

Mikołajki to dzień popularny zwłaszcza wśród dzieci. Tradycja obdarowywania bliskich drobnymi upominkami  z okazji 6 grudnia należy jednak również do ulubionych zwyczajów młodzieży i wielu dorosłych.

Niezwykła atmosfera tego dnia udzieliła się wszystkim obecnym w murach naszej szkoły. Wpadające w ucho przeboje, okolicznościowe przebrania, sympatyczne spotkania i rozmowy na korytarzach oraz w salach lekcyjnych pozwoliły zapomnieć na chwilę  o ponurej aurze i poczuć klimat  nadchodzących świąt.

Nie zabrakło symbolicznych prezentów - dzięki uprzejmości Firmy "Vobro", operatywności Rady Rodziców oraz wsparciu ze strony Dyrekcji, licealiści spędzili przyjemnie czas, delektując się słodyczami znanego brodnickiego producenta oraz pysznymi owocami z polskich sadów. Słodycze od firmy "Vobro" zostały pozyskane przez panią Małgorzatę Miętkiewicz.

Miło nam, że Mikołaj o nas pamiętał!

Dziękujemy!!!