Uczniowie klas I pod czujnym okiem nauczycieli byli przygotowywani do otrzęsin. Wszyscy świetnie się bawili, a przy okazji poznawali swoich nowych kolegów i   nauczycieli.

Byliśmy we Władysławowie, więc otrzęsiny miały oczywiście morski charakter. Były  różnego rodzaju konkurencje pirackie :przetrwanie na morzu, przejście w ciemnym tunelu, przelewanie wody.

Uczniowie czterech klas rywalizowali ze sobą zawzięcie  , choć nie zwycięstwo było ważne, a dobra zabawa.

Pierwszoklasiści udowodnili, że są zgraną grupą i dnia 8 września bezpiecznie powrócili do Brodnicy, by z pozytywnymi emocjami  zacząć naukę w nowej szkole.

Dominika Gutowska kl. IA