Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • III Liceum Ogólnokształcące

Dzienniczek

Podarta kurtyna

Prezentacja LO

Galeria Zdjęć

Wesoło i słodko było w czasie  Drzwi  Otwartych w III LO w Brodnicy. Uczniowie trzecich klas gimnazjów z powiatu brodnickiego poznawali szkołę i swoich przyszłych kolegów.

31 maja 2017r. uczniowie III LO wraz z nauczycielami przygotowali dla gimnazjalistów wiele atrakcji. Była sala kinowa oczywiście z pop-cornem, foto-budka jako zapowiedź  pozalekcyjnych zajęć teatralnych, skecze i dowcipy z sali operacyjnej, przygotowane przez klasę biologiczno-chemiczną oraz „Posiedzenie rządu” , na którym uczniowie klasy dziennikarsko-prawniczej  prezentowali ten profil kształcenia.

Były też zajęcia sportowe i  zumba, zapowiadające zajęcia sportowe w szkole, która ma sukcesy m.in. w piłce ręcznej i siatkówce, w pływaniu i lekkoatletyce .

Bardzo  widowiskowe pokazy chemiczne, matematyczne zgadywanki, pokaz robotów i  lekcje języków obcych w wersji zabawowej stanowiły okazję do rozmowy o nauce w klasach matematyczno-fizycznej, biologiczno-chemicznej i językowej  . Wszystko okraszone   mnóstwem słodkości , którymi uczniowie szkoły częstowali gości.

Redakcja szkolnej strony internetowe

III LO w Brodnicy

Back to top