Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • III Liceum Ogólnokształcące

Dzienniczek

Podarta kurtyna

Prezentacja LO

Galeria Zdjęć

26 maja w III LO witaliśmy licznych gości, rodziców, przyjaciół tegorocznych maturzystów, którzy żegnali się ze szkołą na uroczystym Różyczkowaniu.

W maju 2017 roku III LO ukończyło 95 uczniów z czterech klas:

Klasa IIIA- wychowawczyni  Agnieszka Głowacka

Klasa IIIB- wychowaczyni  Iwona Sochacka

Klasa IIIC- wychowawca Marian Sonakowski

KLASA III- D wychowawczyni Beata Górska

W czasie uroczystości uczniowie  wyróżniający się otrzymali nagrody i podziękowania :

Patrycja Prasak - stypendystka Prezesa Rady Ministrów, wielokrotna stypendystka 

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,88

Jarosław Radacz

Burmistrz Miasta

NAJLEPSZY ABSOLWENT

Kryształowa kula

Dyrektor

Rada Rodziców

Najlepszy humanista  

W imieniu pana posła Zbigniewa Sosnowskiego nagrodę wręczy pani Danuta Grzyb – dyrektor biura poselskiego

Za reprezentowanie szkoły w wielu olimpiadach i konkursach przedmiotowych z historii wiedzy o społeczeństwie i języka polskiego

Nauczyciele: Radosław Stawski

                       Iwona Malinowska

                       Anna Biłas

Patrycja była także

·         członkiem Młodzieżowej Rady Miasta

·         Posłanką na XXII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży

·         Brała udział w programie: Akademia Liderów św. Mikołaja

Nagrodę ufundował p. Mateusz Szafrański, absolwent naszej szkoły, obecnie członek Rady Miasta

a wręczy ją

Agata Paterewicz

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,59

Roman Pawlak

Przewodniczący Rady Miasta

Najlepszy Matematyk

Fundatorem nagrody jest p. Marek Hildebrandt 

A wręczy ją

Aktywny samorządowiec

·         Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

·         Uczestniczka programu: Akademia Liderów św. Mikołaja

Zbigniew Gutowski

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Kamila Kondej

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,59

W imieniu p. Ryszarda Bobera nagrodę wręczy p. Paulina Modrzejewska asystent  Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Za reprezentowanie szkoły i zajęcie I miejsca w Powiatowym Konkursie MISTRZ MAPY

 

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Robert Kaczorek

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,53

Piotr Boiński

Starosta Powiatu Brodnickiego

Dwukrotny finalista Olimpiady Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Łodzi Andrzej Jackiewicz

Finalista wielu konkursów historycznych

 

Nauczyciel: Radosław Stawski

 

Za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie szkoły w biegach przełajowych i sztafetowych

Rada Rodziców

Daniel Zero

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,53

Roman Pytlasiński Przewodniczący Rady Powiatu 

Za reprezentowanie szkoły w  XXII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Nagrodę ufundował p. radny Mateusz Szafrański,

 a wręczy ją

 

Za reprezentowanie szkoły w wielu olimpiadach i konkursach przedmiotowych z historii i wiedzy o społeczeństwie, przede wszystkim za zajęcie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Historycznym im. gen. bryg. prf. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”

Nauczyciele: Radosław Stawski

                       Iwona Malinowska

                     

Paulina Zakrzewska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,41

Edward Łukaszewski

Wójt Gminy Brodnica

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Aleksandra Barańska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,35

Wioletta Sternicka

Przewodnicząca Rady Powiatu

Adam Łęgowski

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,29

 

Obsługa techniczna wielu imprez szkolnych

 

 

Sebastian Kamiński

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,29

 

Dwukrotny finalista Olimpiady Przedsiębiorczości

Dziekan Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Łodzi Andrzej Jackiewicz

Sylwia Panek

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,23

 

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Mateusz Wydra

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,18

PZU kierownik oddziału Bartosz Nijakowski

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Kinga Barcikowska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,18

 

Adrian Gajewski

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,12

 

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

 

Obsługa techniczna wielu imprez szkolnych

 

 

Katarzyna Jaworska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,12

 

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Violetta Kowalska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,06

 

Kacper Kędziorski

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,06

 

Wiktoria Sochacka

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 5,00

 

Praca na rzecz wolontariatu

 

 

Średnia poniżej 5,0

Szymon Mickiewicz

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,94

 

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Karolina Mosakowska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,94

 

Za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym

 

 

Paulina Głowacka

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,94

 

Paulina Gołębiewska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,88

 

Aleksandra Kwiatkowska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,88

 

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym

 

 

Patryk Tomaszewski

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,88

 

Marta Bieńkowska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,82

 

Kacper Kamiński

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,82

 

Jagoda Lewandowska

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,82

 

Mateusz Pankowski

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,82

 

Weronika Zaniecka

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,82

 

Hubert Kwiatkowski

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,76

 

Maciej Szóstakowski

za ukończenie szkoły z wyróżnieniem

i uzyskanie najwyższej średniej 4,76

 

Inne nagrody

Paweł Okrasa

Za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym

 

 

Najlepszy INFORMATYK

Fundatorem nagrody jest Bank Spółdzielczy w Brodnicy a o wręczenie proszę Dyrektora Oddziału p.Kazimierza Olszewskiego

Jakub Kozłowski

Za obsługę techniczną wielu imprez szkolnych

 

 

Klaudia Klejnowska

Natalia Karaśkiewicz

Praca na rzecz wolontariatu

p. Barbara Tuptyńska

szefowa Warsztatów Terapii Zajęciowej

Szymon Nastały

Adrian Borowski

Gabriela Przybylska

Emilia Lenga

Natalia Szwaracka

Jakub Lewandowicz

Za udział w wielu projektach artystycznych

 

 

Piotr Sugalski

Łukasz Wieczyński

Łukasz Ciesielski

Jakub Jaworski

Michał Żnudziński

Mistrzowie województwa w piłce ręcznej chłopców

 

 

Agata Paterewicz

Klaudia Kornacka

Weronika Dietrichkeit

Sylwia Panek

Wiktoria Sadłowska

Monika Siemiątkowska

Weronika Zaniecka

Mistrzynie województwa w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

Karol Pachura

Szymon Szymczak

Mistrzowie powiatu w koszykówce

 

 

Wychowawcy:     Agnieszka Głowacka

                            Iwona Sochacka

                            Marian Sonakowski

                            Beata Górska

Rodzice:              Justyna Skonecka

                            Leszek Borowski

Back to top