W piątek, 28 kwietnia 2017 roku pożegnaliśmy naszych kolegów z klas trzecich. Odebrali świadectwa, uronili łzy i teraz błogostan wolności zakłóca im tylko myśl, że już po majówce - matura.

Na uroczystym spotkaniu pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów III LO w Brodnicy.

W tym roku szkołę ukończyło 95 uczniów.

Świadectwa ukończenia szkoły III LO , wręczane przez wychowawców i dyrekcję szkoły kończą ważny etap życia naszych kolegów.

Na pamiątkę lat spędzonych w szkole podarowaliśmy naszym kolegom   tarcze III LO, które z pewnością przyniosą  im szczęście na maturze.

Były oczywiście podziękowania, życzenia i łzy- że te trzy lata  razem w szkol e minęły tak szybko.

Gratulujemy pięknych ( na ogół) świadectw i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych .

Red.